پنج شنبه 29 تیر 1402

پیام مدیرعامل به مناسب فرارسیدن ماه محرم

به گزارش روابط عمومی، دکتر  طاهر ابراهیم زاده  مدیرعامل و عضو هیئت مدیره کارگزاری بانک انصار با صدور پیامی فرارسیدن ماه محرم را تسلیت و تعزیت گفت. 
 
متن پیام بدین شرح است:

«السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی سلام الله ابداً ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم »
محرم، ماه ایثار و از جان گذشتگی،  ماه حماسه انسان های پاک دل و راست قامتی که عاشقانه به وصل الهی لبیک گفتند و در راه دین و عقیده از جان  خویش گذشتند.
واقعه عاشورا کامل ترین نمونه تقابل کفر و ایمان و مبارزه حق علیه باطل است که آثار آن در تمام ابعاد تاریخ شیعه و زندگی آزادگان و آزاداندیشان جهان مشهود است.
اینجانب به نمایندگی از همکاران خدوم در  کارگزاری بانک انصار، فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت فرزند پیامبر، سالار آزادگان، سید و سرور شهیدان عالم حضرت اباعبدالله الحسین (ع )، علمدار با وفایش حضرت ابوالفضل العباس (ع) و شهدای کربلا را محضر صاحب الزمان حضرت مهدی موعود(عج)، نائب بر حق اش مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، شیعیان و آزادگان جهان به ویژه مردم عزیز و شریف ایران اسلامی تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
طاهر ابراهیم زاده
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره
 

1390-۱۴۰۳ هلدینگ الماس داده (دانش بنیان)