معاملات برخط (Online Trading)، دسترسي سريع، آسان و مطمئن سرمايه‌گذاران به سامانة معاملات بازارهاي اوراق بهادار (بورس تهران و فرابورس ايران) می­باشد.

با به كارگيري اين فناوري، سرمايه‌گذاران بدون نياز به مراجعه به كارگزاري (براي ارائه درخواست خريد و فروش) و بانك (براي انتقال وجوه) مي‌توانند معاملات خود را به سرعت انجام دهند.

 

مزاياي معاملات آنلاين

 

  • صرفه جویی در وقت
  • ارتقاء کیفی معاملات
  • افزایش پوشش جغرافیایی
  • افزایش سرعت در انجام معاملات
  • دریافت یا واریز وجه در کوتاه ترین زمان
  • سفارش خريد يا فروش سرمايه‌گذار دقيقاَ در زمان موردنظر وي وارد سامانه معاملات مي‌شود.

سرمايه‌گذاران مي‌توانند اطلاعات صورت حساب خود را در لحظه مشاهده نمايند.

تصميم‌گيري خريدار و فروشنده متأثر از اطلاعات و تحليل خود اوست، نه افراد معامله‌گر كارگزاري
معاملات برخط (Online Trading) دسترسي سريع، آسان و مطمئن سرمايه‌گذاران به سامانة معاملات
گسترش روز افزون دستگاه های هوشمند شخصی (موبایل و تبلت ) و علاقه مندای به فعالیت فعالان بازار سرمایه به کسب اطلاع از وضعیت بازار در حین انجام فعالیت های روزانه وانجام عملیات خرید و فروش از راه دور بدون نیاز به مراجعه حضوری منجر به طرح ریزی و توسعه سامانه همراه تریدر شد. معاملات اینترنتی در بازار بورس اوراق بهادار روز به روز در حال گسترش است به گونه اي که سهامداران به جاي مراجعه به دفاتر کارگزاري جهت ارائه درخواست خرید و فروش، می توانند از طریق اینترنت درخواست خود را ارائه نمایند. انجام معاملات در بورس به صورت الکترونیک سبب افزایش سرعت عملیات، کاهش بوروکراسی و مهمتر از همه کاهش هزینه هاي معاملات شده و بدین ترتیب سهولت مشارکت در بازار سهام، سبب رونق بورس و کارآیی شبکه اقتصادي می شود.
از طریق معامله آنلاین تمام عملیاتی که در روش سنتی و روش معاملات اینترنتی سهام به صورت دستی و با دخالت نیروی انسانی انجام می شد، به صورت مکانیزه و از طریق بسترهای امن مخابراتی در کسری از ثانیه انجام می شود. ویژگی این روش سرعت بالای ارسال سفارش به هسته معاملات است. همچنین از طریق سامانه معاملات آنلاین تمامی مراحل خرید و فروش و تراکنش های مالی از جمله واریز وجه، دریافت وجه، تایید حواله واریزی، ارسال سفارش، ارائه صورتحساب به صورت آنلاین انجام می گیرد.

 

سامانه معاملات آنلاین تحت وب شرکت کارگزاری بانک انصار به آدرس اینترنتی:
 

www.online.ansarbankbroker.ir

 

 

 

دی ان ان