چهارشنبه 21 دی 1401
تعداد بازدید: 127
تعداد نظرات: 0

پیام تبریک مدیرعامل کارگزاری بانک انصار به مناسبت روز زن

پیام تبریک مدیرعامل کارگزاری بانک انصار  به مناسبت روز زن

دکتر طاهر ابراهیم زاده ،  مدیرعامل کارگزاری بانک انصار  به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، بزرگداشت روز مادر و روز زن پیامی را صادر کرد.

 به گزارش روابط عمومی  کارگزاری بانک انصار، متن این پیام به شرح زیر است:

مقام رفیع و شامخ حضرت فاطمه (س) یادآور جایگاه مرتبه والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است و مادران امروز، سرمایه های ارزشمند انسانی را در کانون پر مهر خانواده به بالندگی و شکوفایی می رسانند؛ بی شک افق های روشن آینده این مرز و بوم مرهون از خود گذشتگی و تبلور اندیشه، فرهنگ و دانش زنان این سرزمین است.

زنان همواره دوشادوش مردان در نیل به توسعه، پیشرفت و تعالی میهن عزیزمان نقش آفرینی نموده اند؛ مجموعه کارگزاری بانک انصار نیز با حضور بانوانی سخت‌کوش، فرهیخته و توانمند، توانسته است وظیفه خطیر خود را در خدمت رسانی به بهترین نحو به بخش   اقتصادی و بازار سرمایه کشور به انجام رساند.

اینجانب فرا رسیدن میلاد با سعادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز مادر و زن و سالروز تولد بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) را صمیمانه خدمت همه بانوان محترم  ایران اسلامی  و همکاران در خانواده بزرگ کارگزاری  بانک  انصار تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

 

                                                         طاهر ابراهیم زاده   

                                                                       مدیر عامل و عضو هیات مدیره                      

تصاویر
  • پیام تبریک مدیرعامل کارگزاری بانک انصار  به مناسبت روز زن
اخبار مرتبط