ﺳﻪشنبه 22 شهریور 1401
تعداد بازدید: 265
تعداد نظرات: 0

به گزارش روابط عمومی شرکت، جناب آقای دکتر وحیدی فرد با صدور پیامی ۲۲ شهریور سالروز تأسیس کارگزاری بانک انصار را به مشتریان و کارکنان شرکت تبریک گفت 

به گزارش روابط عمومی شرکت، جناب آقای دکتر وحیدی فرد با صدور پیامی ۲۲ شهریور سالروز تأسیس کارگزاری بانک انصار را به مشتریان و کارکنان شرکت تبریک گفت 

متن پیام به شرح زیر است :

 

                                                                                  به نام خالق هستی بخش

 

مشتریان و همکاران ارجمند

بازار سرمایه یکی از بخش­های موثر و پیشرو در اقتصاد کشور است و در تسهیل و رونق فعالیت­ های اقتصادی در جامعه نقش اساسی دارد. 

بی­ تردید “کارگزاری بانک انصار” با در اختیار داشتن سرمایه های عظیم بالاخص بهره مندی از نیروهای انسانی کارآمد و مجرب و متخصص، می تواند برای تداوم و اعتلای صنعت کارگزاری در عرصه های ملی حضوری فعال داشته باشد.

امروز در حالی هفدهمین سالروز تاسیس شرکت کارگزاری بانک انصار را گرامی میداریم که این شرکت سالیان اخیر به فضل الهی و به برکت همراهی و تلاش و همکاری بی وقفه مدیران و همکاران گرامی از تلاطمات و فراز و فرود‌های گذشته، فاصله گرفته است. 

کسب رتبه مناسب و سهم از بازار و پرداخت اعتبارات به موقع و دستیابی به حاشیه سود مناسب بخش کوچکی از اقدامات مدیریتی سال گذشته می باشد. 

طبعاً دستیابی به این اهداف مستلزم فراهم نمودن ساز وکارهای لازم از قبیل افزایش قابلیت ها، و استفاده بهینه از فناورهای پیشرفته و مهمتر از همه اعمال مدیریت متعهدانه، هوشمند و بروز این شرکت مطمئناً دست یافتنی است و بر این باوریم که تحقق این مهم جز با مشارکت، انسجام و همگرایی، همراهی و همدلی تک تک شما همکاران عزیز میسر نخواهد بود.

این روز بهانه ای است که تلاش صادقانه کلیه مدیران، کارکنان ارجمند شرکت را ارج نهاده و هفدهمین سال حرکت و فعالیت مستمر را در کنار یکدیگر جشن بگیریم. 

اینجانب لازم می دانم در آستانه این روز بزرگ، مراتب قدردانی و سپاس خود را از تلاش بی دریغ یکایک شما عزیزان ابراز داشته و سعادت، کامیابی و سلامتی شما عزیزان و خانواده های محترمتان را از خداوند متعال آرزو نمایم. 

امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم گام های موثرتری در تحقق برنامه ها، اهداف و ماموریت های شرکت برداریم.
 
                                                                                              احسان وحیدی فرد 
                                                                                  مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک انصار

تصاویر
  • به گزارش روابط عمومی شرکت، جناب آقای دکتر وحیدی فرد با صدور پیامی ۲۲ شهریور سالروز تأسیس کارگزاری بانک انصار را به مشتریان و کارکنان شرکت تبریک گفت 
اخبار مرتبط