تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 11 خرداد 1400
تحلیل برتر -تحلیل هفتگی بورس کالا

  تحلیل برتر -تحلیل هفتگی بورس کالا

امتیاز: Article Rating

این برنامه با حضور ابراهیم هدایت‌زاده؛ مدیربورس کالا کارگزاری بانک انصار و به تهیه‌‌کنندگی کانون نهادهای سرمایه‌گذاری اجرا و پخش خواهد شد و پس از اتمام برنامه نیز، بازپخش آن از قسمت آرشیو تحلیل برتر در صفحه اول سایت کانون و در همین صفحه در دسترس قرار خواهد گرفت.

مخاطبین عزیز می‌توانند سئوالات خود از میهمان برنامه را قبل از ساعت ۱۷ عصر روز قبل از طریق شماره پیامک ۱۰۰۰۰۱۰۰۰۰۵ مطرح نمایند.

در تالار صنعتی این هفته مورخ 8 خرداد ماه الی 11 خرداد ماه 422465 تن انواع محصول مورد معامله قرار گرفت این مقدار در هفته قبل 233266 تن بوده است یکی از خبر ها و عرضه های جدید در بورس کالا و تالار صنعتی عرضه انواع سیمان فارغ از قیمت گذاری دستوری بود که با عرضه 74700 تن انواع سیمان به سرانجام رسید، برای این مقدار 44500 تن تقاضا در تابلو به ثبت رسید که با 35800 تن معامله به کار خود پایان داد . در محصولات مسی شرکت ملی صنایع مس ایران با عرضه 5000 تن کاتد مس را در بورس کالا عرضه نمود که برخلاف هفته قبل ، این هفته با توجه به احتمال کاهش تولید جهانی مس و افزایش تقاضای جهانی آن با تقاضای 9060 تنی مواجه شد و با رقابت حدود 3 درصدی قیمت مورد معامله قرار گرفت.

 

برای دریافت بازپخش کلیک کنید
اشتراک گذاری
تصاویر
  • تحلیل برتر -تحلیل هفتگی بورس کالا
ثبت امتیاز
دی ان ان