Menu

| English | فارسی |


ﺳﻪشنبه 10 اسفند 1395
تعداد بازدید: 1825
تعداد نظرات: 0

خدمت ویژه کارگزاری بانک انصار به مشتریان با همکاری بانک انصار

خدمت ویژه کارگزاری بانک انصار به مشتریان با همکاری بانک انصار

شرکت کارگزاری بانک انصار ، به عنوان یکی از کارگزاران رسمی بورس و اوراق بهادار که همواره در ارائه خدمات مبتنی بر فناوری‌های نوین با هدف تسهیلدر خرید و فروش سهام پیشرو بوده است با حمایت و همکاری بانک انصار،  اقدام به راه اندازی سامانه خدمات ویژه معاملات بورس اوراق بهادار بورسار برای مشتریان درکلیه شعب بانک انصار نموده است . با استفاده ازاین خدمات ، مشتریان کارگزاری می توانندبا انتقال نقدینگی موجود در سپرده های بانکی خود نزد بانک انصار ، بهای سهام خریداری شده از بازار بورس و فرابورس را پرداخت نمایند . با توجه به قابلیت فراهم شده پس از ثبت نهایی و انجام درخواست خرید مشتریان ، وجه متعلقه از سپرده مشتری نزد بانک انصار به حساب کارگزاری واریز می گردد .

نحوه اقدام جهت استفاده از سامانه  بورسار بانک انصار :

-         ابتدا مشتری با مراجعه به شعب بانک انصاروارائه کارت ملی و شناسنامه ، نسبت به افتتاح یکی از انواع سپرده های (قرض الحسنه جاری ، قرض الحسنه پس انداز، کوتاه مدت) اقدام نموده و آن را به حساب کاربری کارگزاری بانک انصار متصل نمایند .

-         در صورت عدم اخذ کد بورسی و درخواست انجام معاملات آنلاین توسط مشتری ، مشتری نسبت به تکمیل فرم های ذیربط در شعب بانک انصار یا یکی از شعب کارگزاری بانک انصار اقدام می نماید .

-         مدارک مورد نیاز جهت دریافت کد بورسی و شناسه کاربری دسترسی به معاملات آنلاین (برخط) عبارت است از:

1-      تکمیل فرم های مربوطه ( کلیه فرم های ذیربط در سایت کارگزاری در دسترس می باشند) ،

2-      اصل و تصویر کارت ملی و شناسنامه ،

3-      اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی( دیپلم و بالاتر) ،

4-      ارائه نتیجه آزمون معاملات برخط (مسئول آنلاین شرکت به سوالات مشتریان  پاسخگو می باشد) ،

تبصره : در صورتیکه مشتریان دارنده یکی از انواع سپرده های مذکور نزد بانک انصار هستند، شعب بانک انصار می توانند حساب مذکور  را جهت برقراری ارتباط با سامانه خرید و فروش سهام درکارگزاری بانک انصار الحاق نمایند .

تصاویر
  • خدمت ویژه کارگزاری بانک انصار به مشتریان با همکاری بانک انصار
کارگزاری انصار
دی ان ان evoq