Menuگري برکر(برنده جايزه نوبل اقتصاد): تقريبا تمام نا برابري هاي اقتصادي ، نتيجه کمبود دانش و مهارت است !
 

واحد آموزش کارگزاري  انصار با استفاده از تيم مجرب و اساتيد حرفه اي و متخصص در عرصه بازار سرمايه  خدمات متنوع را در اختيار مشتريان و هموطنان عزيز ارائه ميدهد.

تلفن ارتباط با واحد آموزش کارگزاري انصار :  43364   
 

 

 معرفي دوره هاي آموزشي کارگزاري انصار

 

 

دوره جامع موفقیت در بازار بورس

 

شما می توانید پس از پایان دوره به عنوان یک معامله گر حرفه ای مبادرت به خرید و فروش موفق در بازار نمایید. همچنین می توانید با استفاده از مطالب آموزش دیده ، تحلیل های بنیادی و تکنیکال را در بازار ارائه و با استفاده از این علم بهترین نتیجه را گرفته و به عنوان یک مشاور حرفه ای سرمایه گذاری در تمامی بازارهای کالا و بورس ها فعالیت داشته باشید. این دوره فقط مختص افراد فعال و آشنا به بازار نیست، بلکه افراد مبتدی و نام آشنا به بازار را نیز شامل می گردد.  

 

 

 

عنوان دوره

دوره جامع موفقیت در بازار بورس

Title 

 Comprehensive trading course in the stock market
سطح دوره  مقدماتی تا پیشرفته 
مدت دوره  60 ساعت ( حضوری-تهران ) 
مدارک 

         مدرک گواهی شرکت کارگزاری بانک انصار

در صورت درخولست کارآموز، ارائه مدرک از طرف سازمان مدیریت صنعتی 
سرفصل های دوره   

         مبانی بازار

         اصطلاحات

         تحلیل فاندامنتال

         تحلیل تکنیکال

         تابلوخوانی

         آتی سکه

                همراه با کارگاه عملی
 مدرسین            نیما آهوان 
 مبلغ شهریه

در حل بروزرسانی

مخاطبان  کلیه علاقمندان به بورس فعالان بازار بورس علاقمندان به انجام تحلیل های اقتصادی کارمندان کارگزاری ها افراد مبتدی و حرفه ای 
25% تخفیف ویژه مشتریان کارگزاری 
دانلود فرم ثبت نام

 

همايش ها وکلاس هاي مقدماتي و مباني بازار سرمايه

 

مباني ومقدمات بازار سرمايه وبورس يک دوره آموزشي بسيار کاربردي بوده وپيش نياز هرفعاليتي در بازار سرمايه مي باشد، مخاطبان دوره کساني هستندکه به هرشکل علاقه ونياز به ورود به بازار سرمايه را دارند وتابحال نتوانسته اند ونمي دانند که از کجا بايد شروع کنند. همچنين براي کساني که قصد فعاليت حرفه اي دربازار سرمايه را دارند ميتواند بسيارسودمند وپيشنياز باشد. اين دوره ها به صورت همايشي براي دانشگاه ها و  سازمان ها وادارات برگزار و بصورت مداوم و هفتگي در دفاتر و شعب کارگزاري انصار برگزار ميشود.

 

 
 

 

مدارک قابل درخواست

مدرک گواهي شرکت با تاييديه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل هاي دوره

 

دوره آشنايي با اصطلاحات وروش هاي معامله وورود به بازاربورس

 

دوره آشنايي با اصلاحات و روش هاي خريد و فروش در بورس دوره اي کاربردي وعملي دربازار بوده که پيش نياز فعاليت عملي وحرفه اي دربازاربورس مي باشد. مخاطبان دوره کساني هستند که قصدخريدو فروش دربازار بورس دارند وباروش هاي آن کامل آشنا نيستندو ازاصطلاحات رايج در بازار آگاه نيستند . همچنين کساني که قصد روي آوردن به فعاليت حرفه اي در بازار را دارند بايد دربدو شروع با اين دوره فعاليت خود را آغاز کنند. . اين دوره ها به صورت همايشي براي دانشگاه ها و  سازمان ها وادارات برگزار و بصورت مداوم و هفتگي در دفاتر و شعب کارگزاري انصار برگزار ميشود.

 

 
 

 

مدارک قابل درخواست

مدرک گواهي شرکت با تاييديه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل هاي دوره

تحليل فاندامنتال کاربردي

 

هدف دوره اين مي باشد که فعالان حرفه اي در بازار بتوانند با تکيه برمطالب ارائه شده دراين دوره بنياد شرکت راتحليل وتمام جوانب فاندامنتالي سهم و بازار، ريسک ، بازده ها و احتمالات آينده با خبر شود.

شما به عنوان يک فعال حرفه اي و تحليل گر فاندامنتال بازار قادر خواهد بود در مقايسه با ديگران سهام هايي را تحليل وشناسايي کنيد که از شرايط بنيادي وکم ريسک تري برخورداربوده وسرمايه گذاري خود را سودمند تر انجام دهيد. بعد از پايان اين دوره تمامي اتفاقات و احتمالات آينده شرکت ها وسهام هاي آنها را مي توانييد تحليل بررسي و پيش بيني کنيد .

همچنين کارآموزان بعد از پايان اين دوره توسط تيم تخصصي تحليل کارگزاري حمايت و در تمامي موارد به صورت حضوري و غير حضوري مي توانند از اين تيم بهره مند شوند.

 

 
 

 

مدارک قابل درخواست

مدرک گواهي شرکت با تاييديه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل هاي دوره

تحليل تکنيکال کاربردي

 

دوره تحليل تکنيکال کاربردي دربازارسرمايه موردنياز کساني ميباشد که به دنبال فعاليت حرفه اي در بازار بوده وبه عنوان ابزارهاي تحليل بسيارپرکاربرد دربازارهاي سرمايه اي و به ويژه دربورس مورد استفاده قرار ميگيرد.فعالان بازار سرمايه به جهت پيشبيني وکسب سود در بازارنيازمند يادگيري آن هستند. همچنين مشاوران وکارگزاران و فعالان نهاد هاي مالي به جهت ارتقا سطح علمي وفعاليت سود مند تر درحرفه خود اين دوره را جزو دورهاي آموزشي اصلي خود ميدانند. هدف اين دوره اين مي باشد که کساني که در حال خريد و فروش سهام هستند بتواند به صورت شخصي از روش تکنيکال به آناليز سهام ها و شرکت ها بپردازند

شما به عنوان يک تحليل گر تکنيکال حرفه اي مي توانيد سهام را انتخاب ، ريسک و بازده را شناسايي ومبادرت به خريد وفروش سهام با ريسک پايين کنيد

 
 

مدارک قابل درخواست

مدرک گواهي شرکت با تاييديه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل هاي دوره

تحليل فاندامنتال پيشرفته

 

فاندامنتال پيشرفته يک روش کاربردي ويژه حرفه اي هاي بازار است که براساس تحليل هاي بنيادي و اساس   ارزش شرکت انجام مي شود. کساني که قصد ارزش گذار ي و ارائه تحليل نامه هاي حرفه اي بنيادي سهام را .دارند نيازمند گذراندن اين دوره مي باشند .

همچنين فعالان بازار سرمايه و پول براي ادامه فعاليت حرفه اي وافزودن اطلاعات بازار خود بايد اقدام به گذراندن اين دوره کنند.

هدف از برگزاري اين دوره اين ميباشد که نيروهايي با توان تحليلي بنيادي شرکت به عنوان کارشناس اين عرصه تربيت و بتوانند به نحو عالي سهام ها را تحليل و از لحاظ بنيادي مورد نظر کارشناسي قرار دهند.

دانشجويان پس از پايان دوره قادر خواهند بود سخت ترين مسايل بنيادي شرکت ها را با روش هاي علمي تحليل و تحليل نامه هاي بنيادي حرفه اي بنويسند.

همچنين کارآموزان بعد از پايان اين دوره توسط تيم تخصصي تحليل کارگزاري حمايت و در تمامي موارد به صورت حضوري و غير حضوري مي توانند از اين تيم بهره مند شوند

 

 
 

 

مدارک قابل درخواست

مدرک گواهي شرکت با تاييديه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل هاي دوره

تکنيکال پيشرفته

 

تکنيکال پيشرفته يک دوره فوق حرفه اي است. اين دوره مناسب کساني است که به عنوان فعال کاملا حرفه اي و مشاوره دربازار فعاليت ميکنند. شرکت کنندگان در اين دوره با مباحث تخصصي و حرفه اي تکنيکال به صورت کامل آشنا شده و تبديل به يک کارشناس خبره اين تحليل شناخته مي شوند. هدف از برگزاري اين دوره اين ميباشد که فعالان حرفه اي بازار رادارند. بتوتند با مباحث کامل تخصصي تکنيکال بپردازند.

مخاطبان ميتوانند بعد از پايان اين دوره همانند يک تحليلگر واقعي به بررسي انواع چارتها و نمودارهاي مختلف بپردازد،‌ روند جاري بازار را تشخيص داده و آينده قيمت را با دقت مناسبي پيش بيني نمايد نحوه کار انواع ابزارها و انديکاتورهاي پيشرفته را بداند و بتواند با استفاده از تئوريهاي متنوع تکنيکال، بهترين نقاط را براي ورود و خروج به موقع به بازار تشخيص داده، و در هر شرايطي بدون نياز به هيچ کس ديگر، ‌خودش شخصا و با اتکا به دانسته هاي خويش به معامله گري بپردازد

 

 
 

 

مدارک قابل درخواست

مدرک گواهي شرکت با تاييديه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل هاي دوره

آشنايي با ديگر خدمات بازار سرمايه

 

(صندوق هاي سرمايه گذاري، سبد گرداني، مشاوره پذيرش، تامين مالي، مشاوره تحليل، بورس کالا، بورس انرژي)

اين دوره آموزشي يک دوره آموزشي تکميلي به جهت آشنايي با خدمات جانبي که در بازار سرمايه توسط کارگزاري ها قابل ارائه ميباشد. اين خدمات عموما نا شناس بوده و افراد زيادي از اين خدمات و امکان ها بي اطلاع بوده و با توجه با به پتانسيل بالا امکان فعاليت و استفاده بالايي را فراهم خواهد کرد.

افراد شرکت کننده در اين دوره ميتوانند با ااتکا به اطلاعات ارايه شده از ديگر مزيت هاي بازار سرمايه استفاده کنند و در انتخاب ارائه دهندگان اين خدمات نخصص کافي را داشته باشند

 

 
 

 

مدارک قابل درخواست

مدرک گواهي شرکت با تاييديه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل هاي دوره

آشنايي با سهام خزانه


سهام خزانه يکي از ابزارهايي است که در کشورهاي مختلف توسط مديران شرکتها به منظور دستيابي به اهداف خاص از جمله حفظ ارزش سهام شرکت، عدم پرداخت سود نقدي و ... مورد استفاده قرار ميگيرد. در ايران بر طبق اصالحيه قسمتي از قانون تجارت مصوب 1347 خريد سهام شرکت توسط خود آن شرکت ممنوع بوده و شرکتها تاکنون امکان استفاده از اين ابزار را نداشتند.

اخيراً بر طبق "قانون رفع موانع توليد رقابت پذير و ارتقاي نظام مالي کشور" شرکتهاي پذيرفته شده در بورس و بازارهاي خارج از بورس براساس ميزان سهام شناور خود در هر يک از بازارهاي مذکور و براساس مقررات ميتوانند تا سقف ده درصد از سهام خود را خريداري و تحت عنوان سهام خزانه در شرکت نگهداري کنند. با توجه به جنبه بديع و اهميت اين ابزار، آشنايي ناشران پذيرفته شده در بورس و فرابورس ميتواند به آنها دراستفاده کارآمد از اين ابزار کمک نمايد

 

 
 

 

مدارک قابل درخواست

مدرک گواهي شرکت با تاييديه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل هاي دوره

دوره هاي تخصصي آمادگي آزمون هاي بازار سرمايه

 

شامل دوره هاي آمادگي اصول بازار سرمايه ، پذيرش حرفه اي ، معامله گري ، تحليل گري ، عرضه و پذيرش و..

دوره هاي آموزش آتي سکه

 

شهر هاي برگزاري:

1. تهران 2 شعبه پاسداران و ميرداماد

2.مشهد

3.اصفهان

4.اراک

5.شيراز

6. رشت

7.زنجان

8.کرج

9.تبريز

بزودي اين دور ها به صورت آنلاين و مجازي نيز برگزار خواهد شد.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دی ان ان